Transmetuar më 20-12-2021, 07:19

Erik Lloshi është një nga artistët më të dashur për publikun.

I ftuar së fundmi në një emision ai ka zbuluar më shumë rreth jetës private dhe marrëdhënien me partneren e tij,

Madje tregoi se i ka bërë një premtim bashkëshortes, që do të tregohet i sinqertë, madje edhe nëse ndodh që ta tradhtojë.

‘Bashkëshortes sime i kam thënë vetëm një fjalë:

‘Në momentin që unë do të të tradhtoj, do të ta them në sy. Jam i sinqertë me veten time’, u shpreh këngëtari.