Transmetuar më 02-06-2022, 23:46

Kosovë- Goditet nga rrufeja, humb jetën një qytetar kosovar.

Ngjarja ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së të enjtes.

Një person ka vdekur pasi është goditur nga rrufeja dhe nuk ka mundur të mbijetojë

“Një person ka vdekur pasi është goditur nga rrufeja. Ai është dërguar nga familjarët në Spitalin Rajonal të Prizrenit, megjithatë ai nuk ka arritur të mbijetojë”, ka thënë zëdhënësi i policisë lokale.