Transmetuar më 08-06-2022, 19:48

Barcelonë- Lajmi më i bujshëm rozë i këtyre ditëve ishte ndarja e Shakirës nga Pique. Deri më tani askush prej tyre nuk ka reaguar.

Por sot Shakira ka thyer heshtjen në rrjetet sociale pasi njoftoi ndarjen e saj nga mbrojtësi i Barcelonës Gerard Pique pas 11 vitesh së bashku.

Shakira gjithashtu ndau një foto, ku shihej duke buzëqeshur përkrah yjeve të saj., Në mbishkrim thuhej thjesht: ‘Mos e humbisni episodin sonte të Dancing With Myself në @nbc.’

Gerard, 35 vjeç, u fotografua vetëm në aeroportin e Barcelonës të hënën pasi kaloi fundjavën me familjen, një ditë pasi Shakira dhe djemtë e tyre u nisën për në shtëpi. Ai u fotografua duke u larguar nga terminali dhe nuk dukej aspak i lumtur.

Ndërkohë Shakira dukej në humor të mirë, duke buzëqeshur teksa kalonte nëpër terminal me djemtë e saj Milan dhe Sasha.Shakira dhe Gerardi i saj u ribashkuan për ngjarjen sportive të djalit të tyre gjatë fundjavës, menjëherë pasi njoftuan ndarjen e tyre.