Transmetuar më 13-06-2022, 09:41

Kosovë- Një aksident ka ndodhur pas mesnate në Pejë.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Wesley Clark”.

Një veturë ka humbur kontrollin dhe ka përfunduar brenda një xhamie.

Policia ka konfirmuar se si pasojë e aksidentit janë lënduar tre persona të cilët janë dërguar në Spitalit Rajonal të Pejës.