Transmetuar më 13-06-2022, 17:36

SHBA- Një ngjarje e rëndë dhe e pazakontë ka ndodhur në Florida të SHBA-ve.

Shkak është bërë një çift i cili ishte duke bërë seks ndërsa ecnin me makinë.

Aksidenti ka ndodhur në orët e vona të pasdites në cep të bulevardit “Oqeani Verior” dhe rrugës 19.

Shpërqendrimi i shkaktuar nga marrëdhëniet seksuale do të ishin shkaku i përplasjes mes një fuoristrade Nissan dhe dikujt që drejtonte një furgon.

Ajo po i bënte seks oral burrit në timon. Në atë moment shoferi pushtoi korsinë e kundërt dhe më pas u përplas me furgonin, në të cilin ndodheshin dy persona.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka persona të lënduar rëndë. Personat që ndodheshin në furgon dhe gruaja kanë pësuar vetëm lëndime të lehta, drejtuesi i Nissan-it një plagë në pjesën e ijeve.

Një aksident i cili fatmirësisht çoi në aktivizimin e të gjithë airbag-ëve në të dyja automjetet.