Transmetuar më 14-06-2022, 17:50

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Këtë të mërkurë 15 ju pret një ditë mjaft e veçantë. Mundohuni të mos merrni vendime të nxituara. Në punë gjërat do të qetësohen, por gjatë fundjavës.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Ka raste kur duhet të përpiqeni të mendoni vetëm për veten, kjo ditë e mërkurë është një prej tyre.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: E marta që po lëmë pas ishte një ditë e veçantë, përpiquni të mos i humbni ato energji. Mos e humbni fokusin edhe në punë.

Horoskopi i Gaforres Paplo Fox: Ndonjëherë izoloheni nga të tjerët pa asnjë arsye të vërtetë, ndoshta këtë të mërkurë mund ta kuptoni pse. Mos mendoni kaq shumë për punën.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Partneri/ja juaj po afrohet më shumë dhe ju jeni pak i shqetësuar. Lërini gjërat të rrjedhin. Në punë do të keni një koleg të ri.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Këtë të mërkurë është dita e duhur për të surprizuar dikë me diçka vërtet të rëndësishme. Mundohuni të flisni me shefin tuaj.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Edhe nëse nuk keni dëgjuar për një person prej një farë kohe, duhet t’i shkruani. Kolegët tuaj në punë, do t’ju dëgjojnë.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Luftoni për qëllimet tuaja, por mos harroni edhe njerëzit përreth jush. Ata janë shumëçka për ju.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Kjo e mërkurë 15 është një ditë e bukur. Mos e prishni duke kërkuar një pretekst për të debatuar.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Mund të ketë diskutime, por mos i jepni rëndësi. Puna do të jetë pak e rënduar.

Horoskopi Paolo Fox Ujori: Merrni pak kohë për veten tuaj dhe përpiquni të bëni atë që ju mundon të çoni përpara. Puna do t’ju japë kënaqësi të madhe.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Mos e humbni fokusin, pothuajse jeni aty ku synoni. Besoni në vetvete. /noa.al

Horoskopi i Brankos e mërkurë 15 qershor 2022: cilat do të jenë shenjat me fat?