Transmetuar më 16-06-2022, 16:05

Horoskopi nga Paolo Fox për të lindurit e shenjës Dashi, përkthyer ekskluzivisht nga noa.al: Mund të ketë lajme të mëdha në lidhje me njohjet e reja. Gjithmonë jepni më të mirën në punë, ky ritëm nuk duhet të ndalet.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Kaloni më shumë kohë me partnerin/en, keni munguar shumë kohët e fundit. Në punë vazhdon rutina që nuk ka mbarim.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Duhet të filloni ta vini veten në vendin e tjetrit për të kuptuar se çfarë ndjen ai ose ajo. Në punë gjërat po bëhen gjithnjë e më mirë. Periudha stresuese duket se ka mbaruar këtë të premte, në prag të fundjavës.

Horoskopi për Gaforren nga Paolo Fox: Shijoni këto ditë relaksuese dhe përpiquni të jeni pranë familjes. Nuk duhet të shqetësoheni ende për punën, telashe nuk duken në horizont.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Patjetër që mund të kesh dikë që të kupton, por së pari duhet të bësh paqe me veten. Mund të ketë tension në punë, bëni kujdes.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Kjo e premte është një ditë e mirë për t’u shprehur, për t’i thënë gjërat, ndaj përpiquni të hidhni hapin e parë. Flisni me shefin tuaj nëse keni diçka për t’i thënë.

Horoskopi Paolo Fox Peshorja: Pavarësisht stresit të fortë, do të merrni përgjigje që do t’ju bëjnë të ndiheni sërish mirë. Këtë të premte ju këshilloj ta nisni ditën ndryshe dhe me një këndvështrim të ri.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Kohët e fundit duket se ju duhet të merrni disa vendime të vështira. Megjithatë keni kohë për të vendosur.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Ju ende keni nevojë për dikë që ju bën të ndiheni mirë. Nga ana tjetër, mos e fajësoni gjithmonë veten për gjithçka.

Horoskopi i Bricjapit të Paolo Fox: Ka disa gjëra që nuk mund t’i ndryshoni. Por ju gjithmonë mund t’i përmirësoni ato. Mos u dorëzoni.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Puna po ju shpërblehet. Familja juaj po afrohet më shumë dhe gradualisht po kupton zgjedhjet tuaja.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Më në fund pak relaksim. Mundohuni të mos harroni sa sakrifica keni bërë për të arritur deri këtu. /noa.al