Transmetuar më 18-06-2022, 09:08

Ermal Mamaqi dhe Iliri duket se janë shumë të lidhur edhe jashtë, sic i shohim në këtë video teksa janë duke peshkuar. Por sigurisht kur ke një shok si Mamaqi çfarë nuk pret prej tij. Njëlloj si në këtë video që ka postuar në rrjetet sociale.

Ami dhe Ermali ishin edhe organizatorët e dasmës së Ilirit, që u organizua në Durrës e që mori vëmendjen e të gjithëve.