Transmetuar më 19-06-2022, 21:22

Greqi- Një i panjohur është masturbuar në sy të katër vajzave.

Ngjarja ka ndodhur në orën 19.55 në rrugën Pindou, në afërsi të një gjimnazi, ndërsa në zonë kishte shumë kalimtarë.

Një burrë ka zbritur nga makina e tij tip Golf, ka ndaluar para katër të miturave, ka ulur pantallonat dhe ka nisur të masturbojë para 4 vajzave të moshës 16, 17 dhe 6 vjeç.

Autoritete greke janë vënë në kërkim të autorit. (noa.al/M.D)