Transmetuar më 22-06-2022, 18:07

Përmet- Një ngjarje e rëndë është regjistruar ditën e sotme.

Bëhet me dije nga autrotetet e policisë së një 58-vjeçar është gjendur i mbytur në lumin Vjosa.

Sipas informacioneve të para 58-vjeçari kishte që prej 18 qershorit që ishte larguar nga banesa ku jetonte dhe familjarët kishtin denoncuar për humbjen e tij.

Deri më tani nuk është bërë i iditur identiteti i 58-vjeçarit teksa policia është duke punuar për zbnardhjen e shkaqeve të kësaj ngjareje të rëndë. (noa.al/M.D)