Transmetuar më 25-06-2022, 16:50

TIRANË- Aksident në Tiranë. Një motor u përplas me një betoniere.

Ngjarja ndodhi në afërsi të TEG-ut.

E. T., 40 vjeç, duke drejtuar motomjetin e tij është përplasur me një mjet (betoniere) me drejtues A. H., 41 vjeç.

Si pasojë E. T. është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.