Transmetuar më 27-06-2022, 13:50

Tiranë- Kryeministri Edi Rama është shfaqur si qytetar i thjeshtë këtë fundjavë.

Ai është parë teksa shoqëronte të birin, Zahon, në këndin e lojrave në një prej qendrave tregtare.

Rama u fotografua teksa qëndronte i ulur në një bar, ndërkohë i biri po luante me lojërat e tij të preferuara.

Askush nuk e ka pasur mendjen dhe Rama është dukur si qytetar i thjeshtë.