Transmetuar më 06-07-2022, 11:40

Këngëtarja e njohur, Barbana Dini ka marrë propozim për martesë nga partneri i saj. Mbrëmë Barbana ka festuar ditëlindjen dhe nga festa miqtë kanë publikuar një video ku partneri i saj ulet në gjunjë dhe i propozon.

Barbana prej kohësh ka nisur një jetë të re në Amerikë me partnerin e saj, identitetin të cilin nuk e ka zbuluar më parë, vetëm mbrëmjen e kaluar.

View this post on Instagram

A post shared by Barbana Dini (@barbana_ergidini)