Transmetuar më 06-07-2022, 22:22

Dimal- Aksident në fshatin Hinkë në bashkinë Dimal. Plagoset rëndë drejtuesi.

Krenar cjapi 45-vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit të tij, duke bërë që makina të dalë nga rruga dhe të përmbyset. Për shkak të përmbysjes Cjapi ka humbur njërin krah që në vendin e ngjarjes, ndërsa është transportuar me urgjencë për në spital.

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje, ku po punojnë për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.