Transmetuar më 22-07-2022, 20:16

Morena Taraku arrin të fitojë vëmendje me fotot provokuese. Këngëtarja shfaqet në çdo dalje të saj shumë e kuruar.

Por shpesh herë, ajo ndan dhe ngjarje emocionale dhe prekëse nga jeta private. Këtë herë, Taraku ka ndarë me ndjekësit e saj një postim dedikuar qenit të saj, i cili ka ngordhur.

“Derisa të takohemi sërish shkruan modelja, ndërsa shprehet se ai ishte si një fëmijë për të.

Postimi i Morinës:

SHOKU IM BESNIK

SKAM SI TE QUAJ NDRYSHE SEPSE KE PARE GJITHCKA E KE JETUAR ME MUA SEKRETE E SEKRETE DHE PO TE KISHE FOLUR JAM E BINDUR QE ASNJEHERE SDO TREGOJE ASGJE.

SOT TE HUMBA TY QE PER DIKEND MUND TE JESH VETEM NJE QEN I BUKUR DHE I LEZETSHEM, POR UNE ME TY BASHK HUMBA EDHE NJE FEMIJE TE VOGEL BRENDA MEJE QE VETEM TI E MBAJE GJALLE…

TE DUA SHUME, FALEMNDERIT ZOTIT QE ME BEKOJ TE ISHE PJESE E KETIJ UDHETIMI ME MUA …

MOS HARRO BESOJI VETEM @eronittsermaxhaj ATJE LART SE VETEM AI DO TE USHQEJ ME KOHE DO LOZE ME TY E DO TI JAP ILAQET ME KOHE SI UNE BEBA JEME… #RIPMOI

View this post on Instagram

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)