Transmetuar më 08-08-2022, 12:11

Kosovë- Sherr masiv mes të rinjsh shqiptarë.

Ngjarja ka ndodhur në një nga rrugët e qytetit  Ferizaj.

Pamjet janë bërë virale në rrjet.

Adoleshentët në grup gjuajnë me grushte e shkelma kundrejt njëri-tjetrit ndërkohë që nuk kursejnë as gjuhën banale.

Janë të paktën 7-8 persona që godasin njëri-tjetrin dhe njëri prej tyre dëgjohet të shprehet: Ia q* krejt ropt!

Ende nuk dihen arsyet e sherrit dhe as reagimi i policisë.