Transmetuar më 12-08-2022, 23:20

Horoskopi Branko Dashi: Nuk mungojnë projektet: jeni i pavarur dhe i rrethuar nga dashuria e njerëzve që ju duan vërtet. Vazhdoni kështu!

Horoskopi Branko Demi: Këtë të shtunë jeni energjik, karizmatik, por ndoshta duhet të bëni një pushim për të kuptuar se çfarë është me të vërtetë e rëndësishme për ju. Mjaft me paragjykime: para se të flasësh duhet të dish!

Horoskopi Branko Binjakët: Jeni realist, por ju pëlqen edhe të ëndërroni. Dhe tani jeni gati për çdo gjë, madje edhe për të bërë një kthesë të paharrueshme në jetën tuaj. Epo jepi, gjithçka po shkon mirë dhe fati është në anën tuaj!

Horoskopi i Gaforres Branko: Jeni pak të lodhur, dikush në punë ju bezdis sepse kërkon gjithmonë e më shumë nga ju. Por pa dhënë asgjë. Ju dëshironi të ndryshoni, por keni edhe frikë sepse mendimet e njerëzve, i doni apo nuk i dëshironi, ndikojnë tek ju!

Horoskopi Branko Luani: Jeni të zënë, keni shumë mendime që ju ziejnë në kokë dhe ndjeni shumë përgjegjësi. Ndonjëherë duhet të thuash jo sepse nuk mund të bësh gjithmonë gjithçka në të njëjtën kohë. Nga ana tjetër, tani ju jeni të fortë, të vendosur dhe të aftë për të zgjidhur të gjitha llojet e problemeve!

Horoskopi i Virgjëreshës Branko: Ju dëshironi lirinë, por dikush po përpiqet të vendosë një barrierë. Dhe kjo ju shqetëson: po sikur t’ia pritni mbështetjen atyre që janë afër jush dhe të shikoni se cilët ju duan vërtet?

Horoskopi i Peshores nga Branko: Ju dini të shkëlqeni, megjithatë komplimentet nuk ju bëjnë gjithmonë të lumtur. Por duhet të përpiqeni të largoni nga jeta juaj njerëzit që po përfitojnë nga ju: më shumë vëmendje, ju lutem!

Horoskopi Branko Akrepi: Jeni në ankth, nuk keni ekuilibrin që dëshironi dhe kjo po ju shqetëson. Mundohuni të kuptoni se si të veproni, çfarë duhet e çfarë doni të bëni në jetë dhe kështu, të gjitha problemet do të zgjidhen!

Horoskopi i Shigjetarit Branko: Gjithçka po shkon mirë, por kujdes sepse pamja e jashtme mund të jetë e rreme, herë pas here. Kujdes nga diskutimet: përpiquni të jeni gjithmonë vetvetja, ata që ju duan do t’ju duan edhe aq, me meritat që keni dhe të metat po ashtu!

Horoskopi Branko Bricjapi: Nuk keni frikë nga asgjë, por mbani mend se gjithmonë ka ca kufij. Nga ana tjetër mos harroni se keni të drejtë të shkoni në rrugën tuaj. Vetëm kështu do të arrini të kapërceni çdo pengesë!

Horoskopi i Ujorit Branko: Ju dëshironi të ndryshoni, të bëni një ndryshim efektiv në jetën tuaj: megjithatë, më mirë jini të qartë për të gjitha zgjedhjet, sepse ato, siç e dini, kanë pasoja! Dhe ju duhet të jeni të sigurt për gjithçka!

Horoskopi i Peshqve Branko: E keni lënë veten të përfshiheni nga emocionet dhe e keni të vështirë të jeni të kthjellët për të marrë vendime. Kështu që përpiquni të gjeni një ekuilibër dhe gjithçka do të funksionojë!

Horoskopi Paolo Fox, e shtunë 13 gusht 2022: ja cilat janë parashikimet shenjë pas shenje