Transmetuar më 16-08-2022, 22:00

Horoskopi i Dashi Paolo Fox: Nëse besoni në këtë, mund ta bëni.. edhe për faktin se këtë të mërkurë, keni hënën në favor. Nuk ndodh shpesh, përfitoni nga kjo!

Horoskopi i Paolo Fox Demi: Ditë stresuese për ata që duhet të marrin një vendim në një kohë të shkurtër. Ndiqni zemrën tuaj, gjithmonë.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Pushimet e shumëpritura më në fund kanë ardhur pas një periudhe shumë të gjatë stresuese. Shijoni këto ditë pa shumë paranojë.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Duhet të filloni ta lini partnerin tuaj të lirë. Shqetësimi juaj ndonjëherë është i tepërt.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Vendoseni veten përsëri në epiqendër, ndjeni dhe shijoni përparësinë tuaj. Do të shihni që nuk do të keni më komplekse inferioriteti.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Do të duhet të kalojnë edhe disa ditë përpara se gjërat të qetësohen përgjithmonë.

Horoskopi Peshorja Paolo Fox: Mos u shqetëso dhe mos i shkruaj aq shumë, fundja, çfarë ke për të humbur?

Horoskopi i Paolo Fox Akrepi: Ka disa të reja në vendin e punës. Në dashuri, megjithatë, keni ende pak kohë të lirë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Duhet të vazhdoni kështu. Shijoni këto ditë pa ndjenjë faji, sepse e meritoni. Të gjitha pyetjet do të marrin përgjigje.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Shqisa juaj e gjashtë ishte e drejtë. Herën tjetër përpiquni ta besoni vërtet!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Më në fund pak qetësi pas gjithë stresit që ju është dashur të kaloni. Mos harroni të vlerësoni përparimin e bërë.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Ju keni një dritë të re dhe kjo është padyshim në favorin tuaj. Mos harroni se çfarë vlen dhe çfarë jo! /noa.al