Transmetuar më 22-08-2022, 17:20

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: Hëna është disonante, jeni pak nervoz dhe po bëni ca biseda si me shaka, që mund të mërzitin njerëzit që ju rrethojnë. Në punë, gjërat jo fort mirë: përpiquni të mos bëni polemika, duhet të gjeni pak qetësi!

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Yjet janë në anën tuaj, por në dashuri duhet të sqaroni diçka me gjysmën tuaj. Në punë, periudha është premtuese: Dielli është i favorshëm dhe diçka ka filluar të lëvizë!

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Favorizohen takime të reja: mos i nënvlerësoni, por përfitoni prej tyre. Në punë, gjithçka varet nga ju dhe nga ajo që dëshironi. Nuk keni asnjë vështirësi dhe asnjë pengesë në rrugë!

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Në dashuri, përpiquni të zgjidhni një problem sepse nuk mund të gjeni harmoninë e duhur. Në punë, nuk është koha e duhur për projekte të reja: herë pas here mund ta rishikoni këtë!

Horoskopi Paolo Fox Luani: Në dashuri një nga ju po përpiqet të flasë, të sqarojë diçka që nuk shkon. Në punë nuk ju mungojnë idetë dhe java e ardhshme do të jetë produktive!

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Hëna është në anën tuaj, ndaj dashuria po shkon mirë. Në punë ditët janë interesante, sidomos nëse keni në mendje një projekt të ri!

Horoskopi i Peshores së Paolo Fox: Hëna është disonante, ndaj kini kujdes për trazira të mundshme në sferën sentimentale. Në punë, Mërkuri fillon një tranzit të rëndësishëm: po sikur të organizosh diçka të bukur?

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Në dashuri është më mirë të largoheni pak, të krijoni një farë distance sa për të kthjelluar mendjen. Në punë, mendoni që tani për shtatorin. Dhe për projektet e ardhshme!

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox: Fundi i muajit do të jetë i veçantë për dashurinë. Në punë nuk mungojnë lajmet dhe projektet e mëdha janë në prag!

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Hëna është ende në dizavantazh me shenjën tuaj në sferën e dashurisë, ndaj përpiquni të jeni të duruar. Në punë, edhe aty përpiquni të mos debatoni dhe mbani larg sa më shumë polemikat!

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Në dashuri, kini kujdes nga marrëdhëniet me të lindurit në shenjën e Dashit dhe Gaforres. Në punë, përpiquni të jeni të duruar për sa i përket sferës ekonomike: pa merak se zgjidhjet do të vijnë!

Horoskopi i Peshqve të Paolo Fox: Takimet e reja janë të mundshme të martën në mbrëmje, përpiquni të lini veten të shkojë pas rrjedhës së emocionit të ri. Në punë, kohë interesante ju pret në vjeshtë! /noa.al