Transmetuar më 01-09-2022, 19:15

Horoskopi i Paolo Fox Dashi: Kjo e premte duket se është një ditë e favorshme për takime të reja dhe kushedi si shkon … Vlerësoni mirë projektet e reja në punë nuk është e nevojshme t’i ndiqni majë më majë gjërat.

Horoskopi i Demit Paolo Fox: Nuk është një periudhë e favorshme për ju në dashuri, prej disa kohësh keni qenë të nervozë dhe pa pikë durimi. Është një ditë e mirë në punë, mos u trazoni.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Bëhuni gati për Hënën e kundërt nga e shtuna, nëse duhet të merrni iniciativa në fushën sentimentale, bëjeni këtë të premte. Jeni të angazhuar në një mijë gjëra në fushën e punës, por duhet të prisni edhe disa ditë për konfirmimin që doni.

Horoskopi për Gaforren Paolo Fox: Vazhdoni të jeni të favorizuar në dashuri, mund të prisni deri në fund të muajit për të sqaruar se çfarë nuk shkon. Në punë duhet të jeni të qartë dhe të sinqertë, mund të keni tensione.

Horoskopi Paolo Fox Luani: Është një kohë e mirë për të nisur një histori të re dashurie. Në punë mos merrni vendime që nxiten nga nervat dhe zemërimi.

Horoskopi i Virgjëreshës Paolo Fox: Diçka e rëndësishme mund të lindë me një person që ju pëlqen. Mos humbisni kohë duke u grindur.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Ka lajme që vijnë për ata persona që janë vetëm. Pavarësisht një fillimi të vështirë të vitit, një rreze drite jeshile fillon të hapet.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Jeni në një situatë të fortë konfuzioni, në dashuri tregohuni të kujdesshëm. Në punë mos ndërmerrni hapa të rrezikshëm.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: Mëngjes interesant, por nëse është dikush që ju intereson, mos humbni kohë. Një punë e re dhe ndoshta edhe një mjedis i ri pune mund t’ju tundojë dhe emocionojë.

Horoskopi i Bricjapit Paolo Fox: Në dashuri po shkoni drejt një fundjave pozitive. Ju lutem të jeni të durueshëm për çështjet ligjore ende për t’u zgjidhur në fushën e punës.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: Pas një dite të trazuar të kësaj të enjteje, këtë të premte përpiquni të jeni më të kujdesshëm në dashuri. Në punë më në fund po ecni drejt zgjidhjes së një dileme.

Horoskopi i Peshqve Paolo Fox: Kushtojini vëmendje jetës në çift në këtë periudhë. Në punë, një projekt që dukej se ishte gati, thjesht duhet të shtyhet. /noa.al