Transmetuar më 14-09-2022, 13:50

Ylli televiziv, Kim Kardashian ka postuar në “Instagram” disa fotografi shumë seksi me një veshje të veçantë.

Teksa fansat e kanë komplimentuar për format trupore, ka pasur nga ata që kanë vënë re një tjetër detaj te fotot e 41-vjeçares. Pse femra më seksi po mban një unazë fejese në gishtin tregues?

Në imazhet në fjalë, Kim shfaqet me një unazë fejese prej 33 mijë dollarësh me diamant të prerë smerald në gishtin e saj tregues për Tiffany & Co.

Bomba bionde dukej mahnitëse teksa u kujdes të tregonte gurin në fotot e shpërndara të martën. Kjo vjen pasi ajo e quajti ish-të dashurin e saj Pete Davidson ‘bukurosh’ gjatë një interviste me ‘Interview’.

Dhe ajo tha gjithashtu se komediani ishte një burrë i mirë: “Ai është një person kaq i mirë. Unë jam e emocionuar për atë që ai do të bëjë.”

Vetëm pesë javë më parë themeluesja e SKIMS surprizoi fansat duke u ndarë nga ylli i SNL pasi dukeshin shumë të dashuruar.

Unaza e diamantit të Kim-it është unaza e fejesës me prerje smeraldi Tiffany Novo me një Band Platinum Pavé Diamond e cila vlerësohet në rreth 33,500 dollarë, sipas faqes së internetit të markës.

Kur Kim u fejua me Kanye West, ajo mori një unazë mahnitëse diamanti prej 1 milion dollarësh nga stilistja Lorraine Schwartz.

Kim dukej shumë në formë me një kostum metalik që tregonte krahët dhe këmbët e saj të tonifikuara. Çizmet metalike që dukeshin të bëra nga materiali i fortë ishin deri mbi gjunjët e saj.

Këto foto të reja në “Instagram” janë shpërndarë mes një polemike me ish-partnerin e saj Ray J i cili i është përmbajtur pretendimeve të tij se ishte ideja e Kris Jenner për të publikuar kasetën e seksit të tij dhe vajzës së saj Kim në 2007.