Transmetuar më 17-09-2022, 18:44

Tiranë- Janë publikuar pamjet e rralla të momenteve të festimit të 70 vjetorit të Fatos Nanos

Ish-lideri historik i PS dhe ish-kryeministri i Shqipërisë ka fikur qirinjtë për 70-vjetorin e lindjes një natë më parë.

Në festë ndodhen familjarët e Nanos, të cilët duartrokasin e qeshin nën ritmet e këngës së ditëlindjes.

Bashkoshortja, Xhoana, shihet kur e puth në buzë Nanon, pasi ai fik qirinjtë e ditëlindjes.