Transmetuar më 27-09-2022, 09:50

Një ditëlindje kushtuar privatësisë. Francesco Totti sot feston 46 vjetorin e lindjes dhe do ta kalojë bashkë me fëmijët e tij, pa festime publike apo shumë lajme në rrjetet sociale. Në një moment kaq delikat për situatën e lidhur me ndarjen nga Ilary Blasi, siguritë e tij të vetme në këtë moment të ditëlindjes janë tre fëmijët.

Dy më të mëdhenjtë, mëngjesin e kësaj të marte publikuan dy mesazhe emocionuese sociale për t’i uruar babait të tyre ditëlindjen. "Përshëndetje jeta ime, të dua deri në vdekje", – ishte mesazhi i Cristian, me një foto të tyre së bashku gjatë lamtumirës së Tottit nga futbolli.

“Urimet më të mira për burrin unik në jetën time. Të dua shumë”, – ishte postimi i Chanel, vajzës, e cila ka postuar një foto në rrjetet sociale me të atin. Mesazhet më të mira të urimeve për Tottin janë padyshim këto.

Totti, ditëlindja e parë pa Ilary

Një ditëlindje pa festime të mëdha për Francesco Totti, i cili sot mbush 46 vjeç. Ish-kapiteni i verdhekuqve është në qendër të lajmeve për ndarjen e tij të turbullt me ​​Ilary Blasi, mes akuzave, tradhtive dhe Rolex të vjedhur.

Në këtë mes, siç ndodh shumë shpesh, janë fëmijët që tashmë nga kjo verë i kanë ndarë pushimet mes dy prindërve. Cristian, Isabel dhe Chanel do të kalojnë ditëlindjen me babain e tyre, në një ditë privatësie pa festa që mund të shtojnë lajmet për jetën e tij private. Kjo do të jetë ditëlindja e parë e Tottit pa Ilary, pa mesazhe sociale për ish-bashkëshortin e saj dhe darka romantike në një vend ekskluziv në kryeqytet.

Ndërkohë, që në orët e para të mëngjesit bota sociale është e mbushur nga urimet më të mira për kapitenin historik të Romës, kampion i njohur dhe një nga flamujt e fundit të vërtetë të Serie A e më gjerë.