Transmetuar më 28-09-2022, 17:31

Rozana Radi dhe Noizy janë një ndër dyshet më të diskutuara në mediat rozë. Ata prej vitesh janë përfolur se kanë pasur kontradita. Gjithçka lindi pas dy dueteve që publikuan “Fly” apo “Mister Yesterday”.

Mirëpo, duket se ata kanë vendosur të lënë pas inatet e vjetra dhe janë sërish miq. Ishte Rozana që ka ndarë në Instagram disa foto, në të cilat shfaqen në një tavolinë duke qeshur së bashku.

“Të lumtë, mbreti dhe trëndafili”, ka shkruar Radi krahas fotove.

Kujtojmë që disa javë më parë, Noizy organizoi një festë për koncertin e tij “Alpha Show” dhe në fillim bëri një deklaratë për këngëtaren duke u shprehur: “Rozi të dua shumë. Unë jam personi i fundit që mbaj këto lloj fjalimesh, por po vazhdoj pak ashtu siç di unë të flas”