Transmetuar më 18-10-2022, 20:34

Disa ditë më parë qarkulloi në rrjet një video e Don Xhonit dhe Era Istrefit ku performojnë në një club dhe në një moment duket se shkëmbejnë një puthje. Së fundmi ka reaguar për këtë edhe ish e dashura ruse e reperit, Ariana Lirey.

Një ndjekës e ka pyetur modelen se çfarë mendon në lidhje me videon që po qarkullon në rrjet.

“Çfarë mendon për videon e Donit me Erën?”, u pyet ajo.

“Ai është ishi im dhe mund të bëjë çfarë të dojë”, u përgjigj Ariana.