Transmetuar më 17-11-2022, 18:59

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon ishte e ftuar Alvisa Qarri, e cila ndau më shumë detaje nga periudha e pauzës larg intervistave në media.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” pohoi se gjithçka ndodhi e ka bërë njeri më të fortë, por njëkohësisht ka humbur besimin tek djemtë.

“Jam zhgënjyer shumë. Në këtë periudhë “të dua” mund t’i them vetëm babit”, tha ajo.

E pyetur nga Bieta, Alvisa tha se nuk mendon se ka qenë ndonjëherë e dashuruar verbërisht, ndryshe nuk do të lejonte të përfundonte.

Dua Lipa dhe Shakira refuzuan/ E konfirmuar: Ja kush janë artistët që do performojnë në hapjen e Kupës së Botës

Mjafton vetëm një postim në rrjetet sociale dhe Dua Lipa i mahnit të gjithë fansat e saj!

Sa i përket djemve që s’ i ka aspak qejf, ajo përmendi ata të cilët flasin për veten dhe mburren gjithë kohën.

“S’ kam nevojë për asgjë, i kam të gjitha vetë”, u shpreh Qarri.