Transmetuar më 20-11-2022, 06:14

Horoskopi Paolo Fox Dashi: Dielli i favorshëm nga data 22, do të shpëtoni nga një barrë. Në punë, këtë të diel 20, nëse diçka nuk është në rregull, referojuni çdo pyetjeje me numrin e datës 23.

Horoskopi Paolo Fox Demi: Në dashuri kohët e fundit ka pasur shumë polemika por sot e nisim sërish nga e para. Në punë nuk e përjashtoj mundësinë, sidomos për më të rinjtë, të ndryshojnë rol apo kurs studimi.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët: Në dashuri sot janë të mundshme grindjet, kujdes nga polemika. Në punë, lexoni me kujdes kushtet e një marrëveshjeje.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja: Marrëdhënie të trazuara ndërpersonale, ndonjëherë jeni padyshim i pazgjidhshëm! Në punë, po i kushtohet më shumë rëndësi aspekteve burokratike të një çështjeje.

Horoskopi i Paolo Fox Luani: Mundohuni të jeni të sigurt dhe lëreni veten të përqendrohet te ndjenjat. Në punë dëshironi të ndryshoni role dhe të përfshiheni.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha: Në dashuri, mos i merrni gjërat shumë kokë më kokë. Në punë, megjithatë, kushtojini vëmendje çështjeve të parave.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja: Mundohuni të mbani nervat dhe mos ia lini rrugën e hapur qëndrimeve emocionale. Në punë planifikoni me kujdes lëvizjet tuaja.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi: Nëse jeni të interesuar për një person pse nuk dilni ballazi? Në punë nëse jeni punonjës do keni mundësi të mira.

Horoskopi Paolo Fox Shigjetari: E bukur kjo e diel për ndjenjat, përfitoni nga rasti për të organizuar diçka të këndshme. Në punë, frytet e angazhimit tuaj nuk do të vonojnë të vijnë.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi: Në dashuri, kushtojini vëmendje më shumë diskutimeve, përpiquni të jeni më tolerantë. Në punë, bëni vetëm atë që është rreptësisht e nevojshme.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori: E diela është interesante për zemrën, mos u mbyllni në shtëpi. Periudhë pozitive për biznesin, lajme të reja në horizont.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit: Qielli është i trazuar në dashuri, përpiquni të mos nxisni polemikat. Një ngutje e caktuar ndihet edhe në punë, përpiquni t’i shikoni gjërat nga një këndvështrim tjetër. /noa.al