Transmetuar më 02-01-2023, 09:05

Sonte në “Zemër Luana”, të ftuarat speciale ishin motrat Vjollca, Marina me skuadrën e Olsi Bylykut dhe autorja e programit Luana me skuadrën e Bes Kallakut.

Dy motrat e famshme të ekranit u përballën në një sfidë ku zbuluan detaje nga jeta e tyre private dhe profesionale që nuk dinim.

Pyetjes se cilën pjesë të trupit pëlqenin më shumë tek vetja e tyre, dy moderatoret u shprehën kështu:

Luana: Beli, që është i imi se thonë që kam hequr brinjët.

Marina: Duart!