Transmetuar më 02-01-2023, 09:09

Luana Vjollca kishte të ftuar speciale mbrëmjen e parë të vitit 2023 në programin e saj “Zemër Luana” motrën, Marinën. Dy moderatoret u përballën në një sfidë motrash.

Ndër pyetjet pikante ishte dhe një pyetje për Marinën dhe partnerin e saj Getoarin.

Pyetjes se cilën pjesë të trupit të Getoarit, Marina tha se i pëlqen kraharori, pjesa e bustit ndërsa Luana e habitur që Marina po tregonte kaq shumë, i ndërhyri për ta ndaluar duke i thënë “leje me kaq”, reagim që shkaktoi të qeshura në skenë.