Transmetuar më 24-01-2023, 14:24

Momente interesante rreth marrëdhënies mes Luizit dhe Kiarës.

Marrëdhënia mes Kiarës dhe Luizit duket se po avancon më shumë.

Ditën e djeshme Luizi vendosi që të vendosë një distancë nga Kiara në mënyrë që të shohë se si do shkonte marrëdhënia dhe nëse kjo e fundit do të bënte një hap kundrejt tij.

Ditën e sotme Kiara ka bërë një hap drejt marrëdhënies me të, dhe i ka dhuruar një puthje në qafë.

Nga video e publikuar Luizi duket shumë i emocionuar, dhe kjo vërehet në fytyrën e tij.

@artistikshqip

♬ original sound – ArtistikShqip