Transmetuar më 18-03-2023, 19:20

Aksident në Lezhë.

Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Milot në hyrje të Lezhës në afërsi të kryqëzimit të shëngjinit.

Një mjet tip ‘Benz" u përplas me një mjet tip ‘Audi A3".

Për pasojë një peerson ka mbetur i plagosur dhe u dërgua në spital.

Në vendin e ngjarjes shkoi policia që kreu veprimet proceduriale.