Transmetuar më 25-05-2023, 07:28

Të nderuar lexues ky është horoskopi i Paolo Fox për ditën e sotme, 25 maj 2023. Sot është e enjte dhe nesër fillon zyrtarisht fundjava.

Të shohim nëse yjet do të mund të na japin indikacionet e duhura për ta përballuar këtë ditë në mënyrën më të mirë.

Jeni kuriozë të dini se cilat do të jenë shenjat më me fat të zodiakut në dashuri dhe në punë? Po ato me më pak fat?

Le t’i zbulojmë së bashku parashikimet e astrologut të dashur Paolo Fox, të nxjerra direkt nga revista DipiùTv, përkthyer nga noa.al!

Horoskopi Paolo Fox Dashi:

Ndoshta ka ardhur koha të merrni disa sqarime nga partneri/ja juaj, sigurisht që nuk mund të vazhdoni kështu, prandaj ose arrini në një zgjidhje ose do të ishte e këshillueshme të filloni të mendoni se rrugët tuaja mund të ndahen. Në punë mund të prezantoni një projekt të ri, ndoshta do të merrni një vlerësim të mirë. Mos e teproni dhe merrni pak kohë për t’u çlodhur sonte.

Horoskopi Paolo Fox Demi:

Nëse jeni beqar mund të takoni një person shumë interesant, por mos i bëni gjërat me nxitim, përndryshe rrezikoni të pendoheni. Në vendin e punës ka disa çështje të vogla për t’u rishikuar, por asgjë për t’u shqetësuar. Sonte shmangni qëndrimin zgjuar deri vonë dhe pushoni më shumë sepse kohët e fundit keni qenë shumë të lodhur.

Horoskopi Paolo Fox Binjakët:

Kohët e fundit koka juaj është si në re, ndoshta ka diçka që ju shqetëson veçanërisht. Në punë gjërat po shkojnë mirë, por nëse ndjeni nevojën për të ndryshuar ambient, mund ta bëni lehtësisht sepse yjet janë në anën tuaj. Për sa i përket shëndetit, duhet të bëni pak aktivitet fizik, do të shihni që do të jetë mirë për trupin dhe mendjen tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Gaforrja:

Periudha shumë pozitive dhe nëse jeni beqar, nuk e përjashtoj që mund të keni takime shumë të veçanta. Në çdo rast bëhuni gati dhe do të shihni që pjesa tjetër do të vijë vetë. Në vendin e punës së shpejti do të vijnë shumë lajme të mira që janë të duhura për ju, në fund të fundit nuk prisnit asgjë tjetër. Mirë gjërat për shëndetin tuaj pasi ndiheni shumë më mirë, vazhdoni kështu.

Horoskopi Paolo Fox Luani:

Në këtë periudhë ndiheni shumë mirë dhe keni një dëshirë të madhe për të bërë gjëra, ndaj nëse dikush përpiqet t’ju pengojë, përpiquni të mos i jepni shumë rëndësi dhe lërini gjërat të rrëshkasin mbi ju. Në punë gjërat po shkojnë mirë dhe shumë shpejt disa nga projektet tuaja do të miratohen. Shmangni fjetjen vonë sonte dhe ofrojini vetes pak relaksim.

Horoskopi Paolo Fox Virgjëresha:

Gjërat me partnerin/en duket se po shkojnë më mirë, në fund të fundit edhe ju e keni kuptuar se ngulmimi në disa çështje nuk ju çon askund, ndonjëherë duhet të gjeni një gjuhë të përbashkët. Në vendin e punës gjërat po bëhen gjithnjë e më të mira, ju punoni shumë dhe rezultatet janë të dukshme. Mirë gjërat për shëndetin tuaj sepse fizikisht ndiheni shumë më mirë.

Horoskopi i Paolo Fox Peshorja

Edhe sot ju këshilloj të mos ushqeni polemika të kota për gjithçka dhe ndonjëherë do të ishte më mirë të lini disa gjëra të ikin me "erën". Në punë, bashkëpunimet e reja mund të vijnë shumë shpejt dhe edhe nëse shihni se diçka nuk ju shkon, ruani qetësinë, të irritoheni është e kotë. Duhet të bëni pak meditim, do të shihni se do të jetë mirë për trupin tuaj, por mbi të gjitha për mendjen tuaj.

Horoskopi Paolo Fox Akrepi:

Kjo periudhë e pafund nervozizmi vazhdon edhe për ju. Pse nuk organizoni një udhëtim të këndshëm me një mik në mënyrë që të pushoni pak dhe të qetësonin trurin gjithashtu? Në punë ju këshilloj të mos hidhni hapa shumë të rrezikshëm dhe përpara se të prezantoni një projekt, ndoshta do të ishte më mirë të flisnit me shefin tuaj për këtë. Në fund të ditës do të përfundoni shumë të lodhur, ndaj pushoni pak sepse keni shumë nevojë.

Horoskopi i Shigjetarit Paolo Fox:

Një lajm i mirë për beqarët sepse yjet e favorshëm mund të kombinojnë një takim shumë interesant, ndaj në çdo rast jini gati. Në vendin e punës gjërat po shkojnë shumë mirë dhe nëse deri në fund të muajit prezantoni një projekt, do të shihni se do të merrni shumë mbështetje. Fizikisht ndiheni shumë më mirë, thjesht përpiquni të pushoni pak më shumë.

Horoskopi i Paolo Fox Bricjapi:

Kohët e fundit keni qenë pak konfuzë në lidhje me jetën tuaj të dashurisë, ndoshta është koha për të sqaruar gjërat. Shumë lajme të mira mund të vijnë në vendin e punës, por përpiquni të mos shpenzoni të gjithë energjinë tuaj në punë, përndryshe do të përfundoni të rraskapitur në fund të ditës. Kujdesuni pak më shumë për dietën tuaj.

Horoskopi i Paolo Fox Ujori:

Sot mund ta gjeni veten duke debatuar me dikë, ju rekomandoj të mos i trazoni shumë gjërat. Në punë, këshilla ime është gjithmonë të mos ndërmerrni hapa shumë të rrezikshëm, sepse atëherë mund të pendoheni shumë dhe nuk do të mund të ktheheni pas. Për sa i përket shëndetit, duhet të flini më shumë sepse jeni vazhdimisht shumë të lodhur.

Horoskopi i Paolo Fox Peshqit:

Sot mund të takoni një mik që nuk e keni parë prej një kohe të gjatë dhe të kaloni kohë me të mund t’ju bëjë vetëm mirë, ndonjëherë duhet ta fikni pak bluarjen e gjërave në kokë. Në vendin e punës së shpejti do të ketë bashkëpunime të reja, por mos u shqetësoni sepse roli juaj do të jetë gjithmonë i njëjtë. Kujdesuni më mirë për dietën tuaj dhe lejojini vetes pak relaksim sepse kohët e fundit keni qenë goxha të lodhur. /noa.al