Transmetuar më 08-01-2024, 09:42

Sot më 8 janar 2024, dollari amerikan blihet me 94.6 lekë dhe shitet me 95.6 lekë.

Euro blihet me 103.6 lekë dhe shitet 104.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120 lekë dhe shitet me 121.1 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.9 lekë, ndërsa në shitje me 112 lekë

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.5 lekë dhe në shitje me 72 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd