Transmetuar më 12-01-2024, 09:40

Sot më 12 janar 2024, dollari amerikan blihet me 94.4 lekë dhe shitet me 95.4 lekë.

Euro blihet me 103.5 lekë dhe shitet 104.3 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 119.9 lekë dhe shitet me 120.9 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.4 lekë, ndërsa në shitje me 111.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.3 lekë dhe në shitje me 71.5 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja:

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd