Transmetuar më 19-01-2024, 08:32

Policia e Kosovës ka kryer një bastisje në fshatin Banjskë dhe në Lozhistë.

Aksionin e bastisjes e ka konfirmuar për KosovaPress zëvendësdrejtori i policisë për rajonin e veriut, Veton Elshani.

Ai tha se “rasti ka të bëjë me barrikadat e vendosura në veri në vitin 2022”, duke mos dhënë detaje të tjera.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd