Transmetuar më 20-01-2024, 20:49

Ngjarje e rëndë në Kosovë.

Raportohet se një 18-vjeçar ka vdekur sot pasi mori plagë të rënda nga goditja me veturë dhe më pas rrahjes brutale me shufra hekuri.

Familjarët e viktimës bëjnë të ditur se Lulzim Fejzullahu ishte goditur me veturë nga disa persona dhe më pas ishte rrahur për vdekje me shufra metalike.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në rrugën “Drenica”, në rrethana ende të paqarta plotësisht.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd