Transmetuar më 03-02-2024, 08:33

Sot në tregun valutor dollari amerikan blihet me 95.6 lekë dhe shitet 96.6 lekë.

Euro sot blihet me 103.6 lekë në shitje, sot këmbehet me 104.2 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 120.8 lekë, dhe shitet me 121.6 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 110.3 lekë, shitet me 111.1 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.9 lekë dhe shitet me 91.9 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Luhaten monedhat e huaja/ Këmbimi valutor 3 Shkurt 2024

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd