Transmetuar më 08-02-2024, 09:49

Në tregun e këmbimi valutor sot një dollar amerikan do blihet me 96.2 lekë dhe do shitet me 97.2 lekë.

Euro do blihet me 103.8 lekë dhe do shitet me 104.4 lekë, ndërsa franga zvicerane do blihet me 109.8 lekë dhe do shitet me 110.8 lekë.

Ndërkohë paundi britanik në tregun shqiptar do blihet me 121.1 lekë dhe do shitet me 122.1 lekë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd