Transmetuar më 17-02-2024, 13:46

Një aksident automobilistik ka ndodhur ditën e sotme në Llogara.

Sot, rreth orës 11:00, në aksin rrugor Vlorë-Llogara, shtetasi A. B, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, ka aksidentuar shtetasin P. R., 60 vjeç, (këmbësor) i cili ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.

Drejtuesi i automjetit, u shoqërua në komisariat, për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po kryen veprimet e mëtejshme për aksidentin.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd