Transmetuar më 17-02-2024, 22:04

Kryetari i Partisë Lëvizja e Re, Arian Galdini denoncon në Facebook kërcënimet që i vijnë në rrjetet sociale. Nëpërmjet një reagimi, Galdini thotë se Policia dhe Prokuroria duhet te veprojnë.

Reagimi:

Ku është Policia dhe Prokuroria? Shiheni çfarë thirrje për linçim dhe dhunë kundër meje, përdor makineria e propagandës së paguar dhe inkurajuar politikisht kundër meje… Si lejohet kjo? Policia dhe Prokuroria duhet te veprojnë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd