Transmetuar më 01-03-2024, 09:55

Monedhat e huaja vijojnë të jenë në kuota të ulta.

Sot, në 1 Mars 2024, monedha europiane blihet me 103.6 lekë dhe shitet me 104.3 lekë.

Dollari amerikan, blihet me 95.6 lekë dhe shitet me 96.6 lekë.

Paundi britanik, blihet me 120.7 dhe shitet me 121.7 lekë.

Franga zvicerane, blihet me 108 lekë dhe shitet me 109 lekë.

Ndërsa dollari kanadez, blihet me 70.4 lekë dhe shitet me 71.5 lekë.

Bashkohu me kanalin e NOA WhatsApp për lajmet më të fundit direkt në celularin tënd