Transmetuar më 07-07-2017, 08:50

Disa shitës të shalqinëve, në Pripel të Maqedonisë, janë përfshirë në një sherr masiv që është filmuar nga kalimtarët e rastësishëm.

Në pamje duken disa persona që konfiktohen fizikisht, duke qëlluar me grushte dhe shkopinj. Nuk dihen arsyet se përse ndodhi ky konflikt, i cili për fat të mirë përfundoi pa të lënduar në njerëz. /k.k/noa.al/