Maqedoni Sociale

Lëkundje sizmike janë regjistruar gjatë ditës së sotme në Maqedoninë e Veriut. Sipas raportimeve, tërmeti ka qenë me intensitet prej 3.9 ballë sipas shkallës Rihter. Tërmeti është regjistruar mes Kërçovës dhe Dibrës, raportojnë mediat vendase. Lëkundjet janë ndjerë në të...
Më Shumë...