Sport

Interi i Simone Inzaghit buzëqeshi, teksa mposhti Atalantën 1-0 për të kaluar në gjysmëfinale të Kupës së Italisë. Trajneri i zikaltërve analizoi ndeshjen dhe shpjegoi vendimin për përjashtimin e Skrinair në konferencën për shtyp. De Vrij dhe Lukaku u panë...