Sport

Tirana dhe Kukësi kryesojnë, me nga 10 pikë, ndërsa Flamurtari mbyll klasifikimin me 1 pikë. Vllaznia nuk ka arritur të marrë më shumë se një pikë në “Loro Boriçi” përballë skuadrës së Luftëtarit. Skuadra shkodrane e drejtuar nga Mirsad Jonuz,...
15-09-2019, 23:18
Më Shumë...