edukate-fetare

Kryedemokrati Lulzim Basha u ndal ditën e sotme te kisha e Shna Ndout në Laç, me rastin e Pashkëve katolike. Një vizitë gjatë së cilës ai kreu të gjitha ritet fetare, u lut, ndezi qiri, dhe hodhi para në arkën...
Më Shumë...