ekskluzive

Policia greke ka nisur hetimet për gjetjen dhe arrestimin e 37-vjeçarit me origjinë shqiptare që pasditen e së premtes akuzohet se rrahu dhe qëlloi për vdekje 47-vjeçarin K.P., në qendër të Kalamatës. Viktima njihej në Mesini me pseudonimin “Amerikani” dhe...