Si Të Gatuajmë

Një recetë e thjeshtë për tu gatuar dhe e shëndetshme për ta konsumuar në darkë. Përbërësit: 450 g kërpudha të prera në feta të holla, 3 thelpinj hudhër të grirë, 1 lugë gjelle gjalpë pa kripë, 1 lugë gjelle vaj...
28-02-2017, 10:13
25-11-2016, 01:58
25-11-2016, 01:48
Më Shumë...