Shëndeti

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: 1542 testime, 11 të shëruar, 1 rast i ri dhe 1 humbje jete në 24 orët e fundit Situata e COVID19 në 24 orët e fundit është si vijon: Janë kryer 1542 testime, nga të cilat...