Champions League

Starton sonte Uefa Champions League, kompeticioni më i madh futbollistik në Europë. Ndeshjet e para rezervojnë përballje të forta, ku bie në sy Liverpool-PSG, Inter-Tottenham, apo Atletico Madrid-Monaco. Ky sezon nis me Real Madridin si kampion aktual dhe Barcelona, Juventus...
Më Shumë...