Maqedoni Kronikë

Një filial i bankës “Tutunska Banka” në Maqedoninë e Veriut ka rënë këtë të hënë pre e grabitësve. Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në ora 10:36 minuta në rrugën “Ferid Bajram” dhe siç raporton Alsat, janë grabitur rreth 100...
Më Shumë...